ÚVOD  /  PROFIL  /  GALERIE  /  E-SHOP  /  CENÍK SLUŽEB  /  KURZY ŠITÍ  /  ONLINE REZERVACE  /  KONTAKT  /  BLOG


O MNĚ V ,,KOSTCE,,

 Mé jméno je Tomáš Dočkal a krejčovskému řemeslu se věnuji již od svých 16 let. Můj příbuzný byl vyhlášeným brněnským krejčovským střihačem a já se do jeho šlépějí po generacích nevědomky vrátil. Cesta to byla velmi trnitá a dlouhá. V době, kdy jsem začínal na svém jménu pracovat, byl už kdysi celosvětově vyhlášený textilní průmysl v České republice takřka ten tam. Byl problém nejen sehnat materiál, ale i získat praxi. Obchody neměly kvalitní látky a firmy zabývající se výrobou oděvů nenabíraly, ale naopak propouštěly. Většinu řemesla jsem se tudíž musel naučit vlastní praxí. Dlouhá léta jsem byl současně zaměstnán v jiných profesích a odvětvích. Krejčovině jsem však bez ustání obětoval téměř veškerý volný čas a prostředky.

 Od roku 2009 již uplynulo spoustu času a mohu prohlásit, že veškerá píle a oběti se zúročily. Dnes se již neřadím mezi jedny z nejlevnějších krejčích a švadlen, ale dozajista patřím mezi ty nejpreciznější a nejkvalitnější. Jsem krejčím, který nesnáší fušeřinu a věnuje se každé zakázce naplno tak, aby mi byla tou nejlepší vizitkou.

 Rád pomáhám klientům nejen splnit jejich přání, ale také se nebráním spolupráci s konkurenčními podniky. Jedná se například o luxusní krejčovství nebo módní značky, jimž jsem nápomocen odborným poradenstvím, šitím zakázek nebo prototypů pro nové kolekce.

 Dále rád předávám své zkušenosti formou kurzů šití. Jako lektor učím nadšence či budoucí švadlenky všemu, co jsem se za léta vlastní praxí a chybami naučil.

 Jak již kdysi řekl pan Jan Werich: „Šaty dělají člověka.“ Způsob jakým se oblékáte, působí na Vaše okolí a utváří první dojem. Kvalitní a originální oděv na míru však nejvíce ovlivňuje Vaše sebevědomí, pocit vlastní výjimečnosti a pohodlí, které z Vás vyzařuje a dotváří, dle mého názoru, tu pravou podstatu Werichova citátu…


KDO MI JIŽ DŮVĚŘUJE?

JAK MĚ HODNOTÍ KLIENTI

Dobrý den,

 dnes jsme si kalhoty vyzvedli na poště a manžel je naprosto nadšený jsou skvělé a perfektně sedí. Ještě jednou moc děkuji za vstřícnost a bleskurychlé dodání. Přeji mnoho úspěchů s novou kolekcí...

Hana K. / Plzeň

Dobrý den,
 jen bych rád přidal elánu k další Vaší tvorbě a činnostem, neb s kalhotami jsem spokojen a v okolí jen doporučuji při dotazech na původ kalhot...

Petr K. / Praha

Dobrý večer pane Dočkale,
dnes přišel balíček s vestičkou, je krásná, bezvadně vypracovaná. Jsem moc ráda, že jsem nakonec "nakoupila" u Vás. Jestli bude sedět se dozvím až pod stromečkem, ale neměl by to být problém. Moc děkuji i za vstřícné a rychlé jednání a srdečně Vás zdravím.

Dita V.

DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ!

DALŠÍ, VEŘEJNÁ HODNOCENÍ SI MŮŽETE OSOBNĚ OVĚŘIT
NA PROFILECH DOTCHI NÁSLEDUJÍCÍCH STRÁNEK


/


NAPSALI O MNĚ

Svět textilu & obuvi
Mladypodnikatel.cz15.8.2014
17.1.2014odkaz na článek zde

odkaz na článek zde
2010     ©     DOTCHI