ÚVOD  /  PROFIL  /  GALERIE  /  E-SHOP  /  CENÍK SLUŽEB  /  KURZY ŠITÍ  /  ONLINE REZERVACE  /  KONTAKT  /  BLOG


Košile     Vesty & obleky     Kalhoty     Šaty     Oděvy z pletenin     Bundy     Krejčovství     Ostatní

PROSTORY KREJČOVSTVÍ DOTCHI

Zasedací místnost pro osobní schůzky s Vámi a krejčovská dílna v které tvořím všechny výrobky. V krejčovské dílně také probíhají individuální kurzy šití.

Obr.č.1 : Zde si můžete v klidu a pohodě vypít kávu a přitom se spolu domluvíme, o jaký výrobek máte zájem a jak by měl vypadat. V případě, že nebudete mít jasnou představu, rád Vám poradím, předložím graficky zpracované varianty nejrůznějších detailů nebo ukážu fotografie mých předchozích prací, na kterých uvidíte jak detaily vypadají přímo na hotových oděvech. Dále předložím na výběr vzorníky s látkami, knoflíky apod.

Obr.č.2 : Zrcadlo u něhož Vám v závěru první schůzky vezmu potřebné míry, pro tvorbu konstrukce střihu na míru. Při druhé schůzce u zrcadla probíhá zkouška oděvu na které si řekneme co je třeba upravit a zda si nebudete přát nějáké změny oproti původnímu zadání. Při třetí schůzce už je oděv hotov a vy se zde můžete podívat, jestli oděv splňuje nebo předčí Váše původní představy.

Obr.č.3 : Vytrína s doplňky a stojan na oděvy s již ušitými originálními oděvy jimiž se můžete inspirovat čí rovnou nějáký z nich zakoupit.

   
   

Obr.č.4 : Prvotřídní, programovací, šicí stroje, ve spolupráci se mnou zajišťující stehy na milimetry přesné a velmi pevné. Napravo obnitkovací stroj s průžnými stehy používající se například na obnitkování krajů a zajištění proti následnému třepení látek.

Obr.č.5 : Průmyslová žehlička s velmi silnou párou. Nezbytná pomůcka při zhotovování oděvů.

Obr.č.6 : Zde je jedno z nejužívanějších míst v dílně. Vysoký pracovní stůl na tvorbu střihů, stříhání nebo vyřezávání dílů, špendlení apod.

PRÁCE V KREJČOVSKÉ DÍLNĚ A NÁSTROJE KTERÉ K NÍ PATŘÍ

Na fotografiích níže můžete například vidět kartotéku se zálohovanými střihy, díky které stálý klienti nemusí v mnoha případech již absolvovat zkoušky oděvů. Šicí stroje, nástroje a krejčovské práce jako jsou například stříhání a špendlení materiálu.


   
  
  2010     ©     DOTCHI